PŁATNOŚCI
 1. Sklep internetowy www.lavazza-sklep oraz www.lavazzaamodomio.pl obsługuje następujące formy płatności:
   
 2. a. Przelew bankowy - po zarezerwowaniu zamówionego towaru w magazynie Sprzedającego, wysłane jest potwierdzenie tego faktu drogą elektroniczną pod podany przez Kupującego adres e-mail z numerem rachunku bankowego, na który należy przelać określoną w zamówieniu kwotę regulującą należność względem Sprzedającego.

  b. Płatność w kanale elektronicznym za pośrednictwem systemu płatniczego PayPal.

  c. Płatność kartą kredytową lub bezpośrednio z konta bankowego za pośrednictwem systemu płatniczego Platnosci.pl (PayU S.A.), przy czym transakcje realizowane tą drogą zostaną obciążone dodatakowym kosztem związanym z realizacją transakcji, w wysokości 2,9% wartości całości zamówienia pobieraną przez firmę platnosci.pl (PayU S.A.). W związku ze zwiększonym bezpieczeństwem transakcji prowadzonych za pośrednictwem systemu Platnosci.pl, czas na uznanie naszego konta może wynosić 24h.

  d. Płatność gotówką - przy dostawie towaru do Kupującego (płatność "za pobraniem").

  e. Płatność gotówką - w kasie sklepu przy wybraniu opcji dostawy towaru - "odbiór osobisty".
   

 3. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty Kupującego na koncie Sprzedającego - dot. transakcji bezgotówkowych, przy transakcjach gotówkowych realizacja zamówienia rozpoczyna sie natychmiast po potwierdzeniu zamówienia przez Kupującego.

 4. Kupujący jest zobowiązany zapłacić cenę końcową, będącą wynikową ceny zakupu towarów powiększoną o koszty dostawy oraz - w przypadku transakcji za pośrednictwem platnosci.pl (PayU S.A.) - prowizję tej firmy wysokości zdefiniowanej w pkt. 1/c.

 5. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu oraz wyznaczonych i specjalnie oznaczonych promocji, sklep internetowy www.lavazza-sklep oraz www.lavazzaamodomio.pl  zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie określonych form płatności.

 6. Płatności należy dokonać na numer konta bankowego 
  Multibank: 18 1140 2017 0000 4302 0210 6244
  Infotech Dawid Lisik
  ul. Nad Strumykiem 3
  05-509 Józefosław
  z podaniem w tytule przelewu numeru zamówienia,

Zespół lavazza-sklep.pl